Płytki do łazienki – jakie wybrać – lato 2022?

Wybór płytek do łazienki nie jest prosty i oczywisty. Wiele osób bardzo długo zastanawia się nad podjęciem decyzji, a ma na to wpływ wiele czynników. Między innymi warto zastanowić się nad motywem przewodnim, w jakim chcemy wykończyć naszą łazienkę, a także nad kolorystyką. Płytki ścienne pełnią z pewnością funkcję ozdobną i nadają charakteru całemu wnętrzu. To sposób na praktyczną i piękną dekorację w łazience. Warto jednak podkreślić, że oprócz estetycznego punktu widzenia płytki łazienkowe ochraniają również ściany i ułatwiają utrzymywanie całego wnętrza w czystości. Nadmierna wilgotność w tego typu pomieszczeniach przyczynia się do powstawania pleśni i grzybów. Płytki łazienkowe są odporne na pleśń oraz niszczące działanie wody. 

Sezon lato 2022 – jakie płytki do łazienki wybrać?

W obecnych czasach na rynku dostępne jest mnóstwo płytek łazienkowych. Kwestia wyboru uzależniona jest z pewnością od upodobań Klientów oraz ich gustu i wizji na całościowy wygląd wnętrza. Duży wpływ na ostateczną decyzję ma także wielkość łazienki, jej kształt oraz doświetlenie. Zastanawiając się zatem nad wyborem płytek, najlepiej wziąć pod uwagę kilka ich parametrów, a mianowicie wielkość, materiał, kolorystykę i wzory oraz kształt. W przypadku wielkości płytek ma ona szczególne znaczenie podczas ostatecznego efektu wykończenia. Można zdecydować się na małe płytki w kształcie kostek, które świetnie prezentują się na owalnej wannie. Dostępne są także kwadratowe lub prostokątne płytki o standardowych wymiarach od 10 cm do nawet 40 – 50 cm, a także duże formaty, które przekraczają 1 m. Mając na uwadze praktyczną wskazówkę dla naszych Klientów, chcemy podkreślić, że oprócz funkcji dekoracyjnej wielkość płytek wpływa także na funkcjonalność. Małe rozmiary płytek wiążą się z występowaniem dużej ilości fug, które bardzo często są podatne na zanieczyszczenia i trudne do utrzymania w czystości. Odnosząc się do materiału, z którego wykonywane są płytki łazienkowe, warto na pierwszym miejscu wymienić płytki ceramiczne, które w ostatnich sezonach cieszyły się największą popularnością. 

Stwórz swoją łazienkę marzeń z Marką Hurt i Detal! 

W naszym sklepie wszyscy mieszkańcy Włoszczowej oraz okolicznych miejscowości zaopatrzą się w najwyższej jakości płytki do łazienki. Posiadamy szeroką ofertę, fachowych doradców oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta. Jeśli szukasz pomocy przy wyborze płytek do swojej łazienki, doskonale trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu! 

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Okna

Listwy, profile

Okna

Okna

Drzwi zewnętrzne

Okna

Podłogi

Parapety

Drzwi wewnętrzne

Parapety

Drzwi zewnętrzne

Rynny

Okna

Podłogi

Podłogi

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Blachy, rynny

Drzwi wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Rynny

Bramy garażowe

Rolety zewnętrzne

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne