Płytki do domu i nie tylko

Remont domu, mieszkania czy wykańczanie nowo powstałego obiektu wiążę się z szeregiem decyzji, z jakimi musimy się zmierzyć. Wybór elementów, które będą stanowić o wykończeniu budynku, jest o tyle ważny, że np. zamontowane płytki służą nam przez wiele lat. Dlatego warto podczas podejmowania decyzji o zakupie, konsultować swoje przemyślenia ze specjalistami w danej branży. Marka Włoszczowa posiada odpowiednią kadrę pracowniczą, która zna się na rzeczy i doradzi w wielu aspektach związanych z remontowaniem i urządzaniem zarówno użytkowanego, jak i nowego budynku.

Oferta Marki Włoszczowa 

Marka Włoszczowa od lat specjalizuje się w dziedzinie budownictwa. To w tej firmie zaopatrzysz się w pokrycia dachowe, drzwi, klamki, okna, parapety, rolety, płytki, panele, bramy garażowe i przemysłowe czy schody strychowe. Fachowcy pomogą w podjęciu dobrych decyzji, znają się na produktach oraz różnych technologiach montażowych. Krótko mówiąc, doradzą zarówno technicznie, jak i od serca. 

Glazura, płytki, gresy – wszystko w jednym miejscu we Włoszczowie 

Wybierając odpowiednie płytki ceramiczne, istotnym czynnikiem jest miejsce ich montażu. Oferowane płytki montowane są na podłogi, ściany, schody, balkony, tarasy, a także na elewację budynku. Marka Włoszczowa posiada w sprzedaży glazurę, gres oraz płytki elewacyjne, tak więc mamy możliwość zaopatrzenia się w jednym miejscu w elementy zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz obiektu. Dobrze dobrany klej oraz fuga stanowią o całościowym sukcesie podczas układania płytek. W związku z tym warto odwiedzić Markę Włoszczowa w celu otrzymania fachowej porady, a także zakupu zarówno płytek, jak i wspomnianego kleju czy fugi.

Gdzie można nas znaleźć – „Marka” Hurt – Detal 

Marka Włoszczowa jest rozpoznawalna na lokalnym rynku. Zarówno mieszkańcy Włoszczowej, jak i okolicznych miejscowości m.in. takich jak: Przygradów, Radoszyce, Oleszno, Morawica, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski czy Jędrzejów, słyszeli o nas wiele dobrego. Jeśli natomiast nie miałeś okazji jeszcze nas odwiedzić, to serdecznie zapraszamy Cię do naszego punktu. W przypadku braku możliwości podjechania do nas zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego, e-mailowego bądź przez formularz kontaktowy w celu otrzymania porady lub złożenia zamówienia. 

Drzwi wewnętrzne

Rynny

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Parapety

Bramy garażowe

Rolety zewnętrzne

Bramy garażowe

Okna

Drzwi zewnętrzne

Parapety

Listwy, profile

Drzwi wewnętrzne

Okna

Okna

Podłogi

Drzwi wewnętrzne

Okna

Drzwi zewnętrzne

Rynny

Rolety wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Klamki

Blachy, rynny

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Podłogi

Bramy garażowe

Drzwi zewnętrzne

Podłogi