Panele podłogowe – wybierz z Marką!

Czeka Cię remont mieszkania? Szukasz nowych paneli do domu? A może odnawiasz swoje biuro i robisz generalne porządki? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór paneli podłogowych, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zazwyczaj są one wykonywane z prawdziwego drewna, choć dostępne są także inne rozwiązania w postaci laminatu lub winylu. Tak szeroki asortyment sprawia, że produkty te pasują do każdego wnętrza. Nowoczesna technologia związana z innowacyjnym systemem zatrzaskowym paneli powoduje, że są one jeszcze bardziej pożądane i chętniej kupowane.

Jakie panele podłogowe wybrać?

Obecnie na rynku występuje szeroki wybór paneli. Zanim jednak podejmiesz decyzję o zakupie, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Odpowiednio dobrane panele doskonale spełnią swoją funkcję i posłużą wiele lat. Są również często łatwiejsze w utrzymaniu i zachowaniu ich w czystości. Spełniają one wtedy jednakowo swoje estetyczne funkcje, jak i praktyczne.

Czym kierować się przy wyborze paneli?

Odpowiednio dobrana podłoga w znacznym stopniu wpływa na funkcjonalność danego pomieszczenia. W związku z tym bardzo ważne jest dopasowanie paneli do miejsca ich montażu. W kuchni podobnie jak w łazience warto zastosować panele podłogowe, które są odporne na wilgotność, zabrudzenia oraz ważne, by były antypoślizgowe. Ponadto kuchnia jest miejscem najczęściej użytkowanym przez domowników, dlatego warto zastanowić się nad podłogą o podwyższonej odporności na ścieranie. Salon to kolejne centrum każdego domu i mieszkania, dlatego w tym pokoju również niezbędne mogą okazać się panele z podwyższonym stopniem ścieralności. Pokój dla dzieci warto wyposażyć w podłogę odporną na uszkodzenia, a więc w panele wodoodporne, plamoodporne, antypoślizgowe, jak również z właściwościami antyalergicznymi.

Wysoka jakość paneli podłogowych z Marką Włoszczowa

Panele od wielu lat stanowią popularne rozwiązanie podłogowe, które doskonale spełnia swoją funkcję, dodaje stylu i charakteru każdemu wnętrzu, a ponadto jest komfortowe w utrzymaniu. W naszym salonie dostępna jest bogata oferta dostosowana do każdego wnętrza, która z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze swojej wymarzonej podłogi.

Okna

Podłogi

Bramy garażowe

Drzwi zewnętrzne

Okna

Klamki

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Klamki

Listwy, profile

Parapety

Drzwi zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Podłogi

Blachy, rynny

Drzwi wewnętrzne

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Rynny

Drzwi wewnętrzne

Okna

Drzwi wewnętrzne

Rynny

Bramy garażowe

Rolety wewnętrzne

Okna

Drzwi wewnętrzne

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Parapety

Drzwi wewnętrzne