Nowoczesny dom – funkcjonalny i modny

Budowa domu to wielkie przedsięwzięcie, które wymaga zaangażowania, czasu i środków finansowych. To dla każdego fundamentalna decyzja, która wiąże się z nowym etapem w życiu. Jest ważnym, ekscytującym wydarzeniem, ale dodatkowo dużym wyzwaniem. Budowa domu wymaga dobrej organizacji oraz ustalenia konkretnego planu. Kiedy podejmiesz pierwsze kroki i rozpoczniesz swoje działania związane m.in. z wyborem projektu domu, powinieneś skupić się na kolejnych ważnych czynnościach. 

Aranżacja wnętrz – skąd czerpać inspirację?

Obecnie na rynku występuje całe mnóstwo inspiracji oraz wizualizacji, które dotyczą aranżacji wnętrz. Niesamowite możliwości związane z nowoczesną technologią sprawiają, że często trudno się zdecydować na ostateczny wygląd wnętrza swojego domu. Wiele osób korzysta z pomocy i porady rodziny, przyjaciół czy znajomych. Znaczna część osób opiera się jedynie na swoim guście oraz własnych potrzebach. Jednak spora ilość aranżację i kompozycję wewnątrz budynku zleca architektom lub specjalistycznym biurom, które świadczą tego typu usługi. Każde z tych rozwiązań jest odpowiednie w zależności od naszych preferencji. Osoby stojące przed zaplanowaniem wyglądu każdego z pomieszczeń nowego domu często wybierają podjęcie samodzielnych decyzji, jednak są i tacy, którzy to zadanie wolą oddać fachowcom i specjalistom w swojej branży. 

Wyposaż swoje wnętrza produktami z Marka Hurt & Detal

To właśnie u nas znajdziesz wszystko to, co niezbędne do wyposażenia i odpowiedniej aranżacji wnętrz swojego domu. Posiadamy szeroką ofertę wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, w tym okna drewniane, PCV oraz aluminiowe, a także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto dysponujemy wysokiej jakości płytkami ceramicznymi, panelami podłogowymi, roletami, parapetami oraz klamkami. U nas dostępne są także pokrycia dachowe, schody strychowe oraz okna dachowe. Jeśli wraz z wyposażeniem domu chciałbyś zadbać również o swój garaż, u nas znajdziesz atrakcyjną ofertę na bramy garażowe i przemysłowe: uchylne, rozwierane, segmentowe oraz rolowane. 

Marka Włoszczowa – wszystko do Twojego domu 

Jeśli szukasz jednego miejsca, w którym będziesz mógł zakupić wszelkie niezbędne materiały i produkty do aranżacji i wykończenia swojego domu, doskonale trafiłeś! W naszym punkcie znajdziesz szeroki asortyment renomowanych producentów, dzięki którym będziesz mógł stworzyć swoje wymarzone wnętrze w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy! 

Okna

Podłogi

Rynny

Parapety

Podłogi

Rolety zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Parapety

Drzwi zewnętrzne

Klamki

Bramy garażowe

Okna

Rolety wewnętrzne

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Rynny

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Bramy garażowe

Podłogi

Okna

Okna

Blachy, rynny

Klamki

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Listwy, profile