Nowoczesne mieszkanie, potrzebujemy nowoczesnych płytek

Nowoczesne mieszkania wymagają odpowiednio urządzonego wnętrza. Piękne wykończenia oraz przytulne dodatki są niezbędne podczas aranżacji pomieszczeń. Przed przystąpieniem do prac wykończeniowych, warto znaleźć idealne miejsce, w którym nie zabraknie profesjonalnego doradztwa i eksperckich porad. Takim miejscem z pewnością jest punkt sprzedaży Marki Włoszczowa. To właśnie u nas oferujemy pomoc i wsparcie w wyborze naszych produktów, udzielamy wszelkich szczegółów związanych z postępowaniem z danym produktem, a także gwarantujemy konkurencyjne ceny. 

Wybierz wymarzone płytki do swojego wnętrza 

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór płytek ceramicznych w różnych formatach, kolorach, a także przystosowane do wyznaczonych powierzchni. Każdy z modeli wyróżnia się indywidualną strukturą oraz barwą, a ich obszerna ilość daje pole do popisu naszym Klientom w dokonaniu ostatecznego wyboru. W Marka Włoszczowa nasi Klienci znajdą również wiele modeli gresów w różnorodnych kształtach i kolorach, z nowoczesną strukturą. Płytki ceramiczne świetnie prezentują się nie tylko w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, ale w starszych konstrukcjach również dodają nutę stylu i elegancji. Produkty te przeznaczone są dla wszystkich miłośników oryginalnego wykończenia oraz ciekawego designu. Doskonale prezentują się praktycznie w każdym wnętrzu, tworząc niepowtarzalny charakter. 

Płytki ceramiczne – gdzie mogę je zastosować?

Podłogi z płytek ceramicznych świetnie sprawdzają się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Doskonale pełnią swoją funkcję w miejscach mocno użytkowanych, takich jak korytarz, kuchnia czy łazienka. Ponadto płytki ceramiczne mogą pięknie zdobić ściany kuchni czy łazienki. Wyłożone stylowe kafelki na ścianach to przepiękna dekoracja oraz wybór praktycznego rozwiązania na długie lata. Odpowiednio założone płytki ceramiczne na ścianie w kuchni lub łazience chronią powierzchnię przed wodą oraz wytwarzającą się wilgocią. Produkty te są stosunkowo łatwe w utrzymaniu, a zachowanie ich w czystości to kolejna zaleta, która przemawia za ich zakupem. Jeśli szukasz płytek ceramicznych do swojego domu, mieszkania, biura lub innej powierzchni, skontaktuj się z naszym biurem lub odwiedź nasz punkt. Nasi fachowcy udzielą porady, a także wielu cennych wskazówek, które z pewnością ułatwią Ci ostateczny wybór. Zapraszamy! 

Drzwi wewnętrzne

Okna

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Parapety

Parapety

Drzwi zewnętrzne

Bramy garażowe

Rolety zewnętrzne

Blachy, rynny

Bramy garażowe

Okna

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Klamki

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Rolety wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Bramy garażowe

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Rynny

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Rynny

Okna

Listwy, profile

Drzwi zewnętrzne