Marka Hurt i Detal we Włoszczowej – poznaj nas

Marka – Hurt i Detal we Włoszczowej

Od ponad 18 lat zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości stolarki okiennej oraz drzwiowej. Współpracujemy z producentami oraz dostawcami wybranymi spośród najlepszych, którzy realizują politykę swojej firmy na światowym poziomie. Nasze działania oprócz dystrybucji związane są także z usługami w branży budowlanej. Zajmujemy się montażem stolarki drzwiowej i okiennej. Nasi pracownicy to fachowcy w swojej branży. Posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności, doświadczenie oraz niezbędny sprzęt do realizacji każdego kolejnego zlecenia. Nie obawiamy się wymagających zleceń oraz projektów zarówno obsługując Klientów detalicznych, jak i inwestycyjnych. Dzięki setkom realizacji pozyskaliśmy niezbędne doświadczenie w branży, które pozwala nam dorównywać coraz to nowszym technologiom i rozwiązaniom.

Dbamy o detale

Zanim przystąpimy do wprowadzenia danego produktu do naszej oferty sprzedażowej, skupiamy się na analizie ich wykonania oraz jakości. Dbamy o to, aby nasz asortyment cechował się precyzją wykonania, trwałością, jakością oraz funkcjonalnością. Wiemy, że każdy z naszych Klientów wybiera produkty dostępne w naszej ofercie, ponieważ jest to dobra inwestycja na wiele lat.

Zainspiruj się naszymi produktami

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć produktów, które pozwolą pięknie wykończyć domy i mieszkania naszych Klientów, a także placówki publiczne, takie jak szkoły, świetlice czy biblioteki. Posiadamy wysokiej jakości drzwi, okna, nietuzinkowe płytki ceramiczne, panele podłogowe, różne rodzaje bram garażowych i przemysłowych, rolety, pokrycia dachowe, okna dachowe, precyzyjnie wykonane parapety i klamki oraz schody strychowe. Każdy ze sprzedawanych produktów spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Gdzie działamy?

Swoją siedzibę posiadamy w miejscowości Włoszczowa na ul. Świeżej 5, jednak swoje działania realizujemy na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba, aby nie tylko zaoferować odpowiednie produkty do wykończenia domu, mieszkania czy innego miejsca użytkowego, ale także wykonać montaż stolarki drzwiowej lub okiennej.

Parapety

Drzwi wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Okna

Drzwi wewnętrzne

Listwy, profile

Podłogi

Blachy, rynny

Bramy garażowe

Okna

Podłogi

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Rynny

Okna

Podłogi

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Rynny

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Okna

Parapety

Okna

Drzwi wewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Klamki