Lamele w salonie, przedpokoju – zamów we Włoszczowej

Wiele osób poszukuje nietuzinkowych rozwiązań w swoim domu, które dodadzą mu charakteru i niebanalnego wyglądu. Aranżacja salonu czy przedpokoju z wykorzystaniem efektywnej ozdoby to z pewnością genialna opcja. Co w takim przypadku sprawdzi się najlepiej? Całkowitym bestsellerem ostatniego czasu okazały się lamele drewniane lub wykonane z materiałów syntetycznych. To modne rozwiązania, które szczególnie przypadły do gustu miłośnikom stylowych aranżacji. 

Stylowa ozdoba do Twojego domu – czym wyróżniają się drewniane lamele?

Lamele ścienne to coraz częściej i chętniej wykorzystywany element dekoracyjny do salonów, sypialni czy przedpokojów. Są to drewniane bądź drewnopodobne listwy umieszczane w równych odległościach obok siebie. Najczęściej umiejscawiane są na ścianach, ale także świetnie prezentują się na sufitach. Na rynku występują w dwóch odsłonach, a więc jako pojedyncze deseczki lub jako specjalne płyty, na których jednostkowo umocowane są lamele. Lamele drewniane lub wykonane z materiałów syntetycznych swoją popularność zyskały zarówno ze względu na stylowy wygląd, ale również łatwość montażu, jak i atrakcyjną cenę. To genialny sposób na urozmaicenie wnętrz tak naprawdę niewielkim nakładem pracy i stosunkowo niskimi kosztami. 

Elegancja i klasyka, czyli wnętrza ozdobione drewnianymi lamelami 

Pionowe belki na ciemnym tle dodają każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Są świetnym wykończeniem salonu, sypialni, przedpokoju, ale także tarasów czy balkonów. Drewno samo w sobie od zawsze oddaje niesamowity charakter i sprawia, że pomieszczenia stają się przytulne, pełne rodzinnego ciepła i spokoju. Dzięki swojej uniwersalności drewniane oraz drewnopodobne lamele tworzą wyjątkowe rozwiązania z wnętrzami o różnych kompozycjach. Sprawdzą się w aranżacji pomieszczeń w stylu loftowym, vintage, industrialnym czy klasycznym. Potrafią optycznie powiększyć przestrzeń, a ponadto są wytrwałe i mają właściwości wygłuszające. To doskonała inwestycja na lata. Jeśli szukasz idealnych lameli drewnianych lub wykonanych z materiałów syntetycznych, zapoznaj się z naszą ofertą. W Marka Hurt i Detal posiadamy wysokiej jakości lamele dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Zapraszamy do naszego punktu we Włoszczowej! 

Parapety

Drzwi wewnętrzne

Rynny

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Okna

Rynny

Podłogi

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Klamki

Drzwi zewnętrzne

Listwy, profile

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Okna

Klamki

Drzwi wewnętrzne

Parapety

Rolety wewnętrzne

Bramy garażowe

Okna

Bramy garażowe

Rolety zewnętrzne

Blachy, rynny

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Okna

Bramy garażowe

Drzwi zewnętrzne

Okna