Jakie płytki do łazienki – trendy 2021/2022

Nasza firma od lat dostarcza Klientom z całej Polski wysokiej jakości materiały, które przyczyniają się do tworzenia ich wymarzonych przestrzeni. Obszerna oferta dotycząca stolarki okiennej i drzwiowej, a także paneli podłogowych, rolet, parapetów, klamek oraz płytek ceramicznych w konkurencyjnych cenach zachęcają do robienia zakupów w „Marka” Hurt i Detal. Ponadto dysponujemy wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrą pracowniczą, która w profesjonalny sposób potrafi doradzić i pomóc każdemu z naszych Klientów. 

Które płytki kupić do łazienki?

Urządzając łazienkę, wiele osób zastanawia się, jakie płytki wybrać. Zarówno ich rozmiar, kolor, jak i wzór zależą od indywidualnych preferencji, wizji i gustów Klientów, dlatego w naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór wielu modeli i krojów płytek ceramicznych. Dzięki tak obszernej ofercie z pewnością każdy z Odbiorców znajdzie dla siebie coś wymarzonego, idealnie komponującego się z projektem całej łazienki. 

Trendy kończącego się roku 

W kończącym się 2021 roku ogromną popularnością w aranżacji łazienek cieszyły się połączenia bieli i drewna. Takie dopracowane kompozycje prezentują się fenomenalnie, tworząc przytulne miejsce do codziennego użytku. Jasne płytki ceramiczne świetnie komponują się z armaturą łazienkową i jednocześnie zachowują przepiękną harmonię kolorystyczną. To bezpieczne łączenie kolorów, którego neutralność pozwala na przełamanie jednolitej tonacji kolorowymi akcentami, w tym właśnie stylowymi drewnianymi dodatkami bądź barwionym szkłem. Jest wiele możliwości, które w kończącym się roku mocno dominowały w wielu wnętrzach.

Co nowego czeka nas w 2022 roku? Łazienkowe inspiracje na nowy rok z Marką Włoszczowa 

Przepiękne delikatne i przytulne kompozycje łazienkowe z pewnością tak szybko nie wyjdą z mody. W związku z tym nasza firma zaopatrzyła swoje magazyny w jasne odcienie płytek ceramicznych oraz innych niezbędnych elementów. W naszym asortymencie nie zabraknie także nowości. W nowym roku pojawią się przepiękne płytki ceramiczne w jasnych i ciemnych odcieniach. Postawimy na różnorodność, aby każdy nasz Klient mógł zaopatrzyć się u nas w swoje wymarzone płytki do łazienki. Zapraszamy do obserwowania naszej oferty! 

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Parapety

Bramy garażowe

Rynny

Klamki

Podłogi

Okna

Drzwi wewnętrzne

Okna

Parapety

Blachy, rynny

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Rynny

Listwy, profile

Drzwi wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Okna

Podłogi

Bramy garażowe

Rolety zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Okna

Klamki

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne