Gdzie kupić płytki do łazienki?

Remont w łazience lub jej urządzanie w nowym domu to większa inwestycja na dłuższy okres, dlatego ważne jest, by odpowiednio zadbać o wysokiej jakości produkty, które pozwolą stworzyć wymarzone wnętrze. Materiały powinny być trwałe, jakościowe oraz estetyczne. W związku z tym warto wybrać odpowiednie miejsce zakupu i znaleźć dobre produkty, które nie tylko posłużą wiele lat, ale jednocześnie będą ponadczasowe. 

Sprawdzone i autoryzowane punkty sprzedaży 

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej, ale nie tylko. Branża budowlana nie jest nam obca, a w naszym asortymencie znajduje się szeroka oferta, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym katalogu produktów przedstawiamy m.in.: drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, okna drewniane, aluminiowe, PCV, płytki ceramiczne, panele podłogowe, bramy garażowe i przemysłowe, rolety, pokrycia dachowe, okna dachowe, parapety, klamki oraz schody strychowe. Każdy z naszych produktów cechuje się wysoką jakością, dbałością o każdy szczegół, a także estetyką wykonania. Szeroki wybór asortymentu w jednym budynku pozwala zaoszczędzić czasu na szukanie poszczególnych elementów w różnych miejscach. U nas zadbaliśmy o to, aby remont domu, biura, mieszkania czy innej powierzchni użytkowej stał się prostszy i przyjemniejszy. Ciągle rozszerzająca się oferta to nowoczesne rozwiązania, nowe kolekcje i modele wielu przedmiotów czy materiałów. 

Marka Włoszczowa – doskonały wybór 

Jako firma handlowo-usługowa w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej posiadamy w swojej ofercie, oprócz sprzedaży wysokiej jakości produktów, również świadczenie usług montażu zakupionego u nas asortymentu. Tak rozwinięta oferta zachęca naszych Klientów do robienia zakupów właśnie u nas. Fachowa porada, konkurencyjne ceny oraz obszerny wybór materiałów w jednym miejscu robi wrażenie. Z naszą ofertą wyremontujesz wszystkie powierzchnie w swoim domu, mieszkaniu czy biurze. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w naszym punkcie, jak również na naszej stronie internetowej. Z nami stworzysz swoje wymarzone miejsce! 

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Parapety

Drzwi wewnętrzne

Parapety

Bramy garażowe

Okna

Okna

Podłogi

Drzwi zewnętrzne

Klamki

Drzwi wewnętrzne

Rynny

Bramy garażowe

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Blachy, rynny

Rynny

Okna

Okna

Rolety wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Okna

Okna

Bramy garażowe

Listwy, profile

Rolety zewnętrzne

Podłogi

Drzwi wewnętrzne