Gdzie kupić płytki do łazienki?

Remont w łazience lub jej urządzanie w nowym domu to większa inwestycja na dłuższy okres, dlatego ważne jest, by odpowiednio zadbać o wysokiej jakości produkty, które pozwolą stworzyć wymarzone wnętrze. Materiały powinny być trwałe, jakościowe oraz estetyczne. W związku z tym warto wybrać odpowiednie miejsce zakupu i znaleźć dobre produkty, które nie tylko posłużą wiele lat, ale jednocześnie będą ponadczasowe. 

Sprawdzone i autoryzowane punkty sprzedaży 

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej, ale nie tylko. Branża budowlana nie jest nam obca, a w naszym asortymencie znajduje się szeroka oferta, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym katalogu produktów przedstawiamy m.in.: drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, okna drewniane, aluminiowe, PCV, płytki ceramiczne, panele podłogowe, bramy garażowe i przemysłowe, rolety, pokrycia dachowe, okna dachowe, parapety, klamki oraz schody strychowe. Każdy z naszych produktów cechuje się wysoką jakością, dbałością o każdy szczegół, a także estetyką wykonania. Szeroki wybór asortymentu w jednym budynku pozwala zaoszczędzić czasu na szukanie poszczególnych elementów w różnych miejscach. U nas zadbaliśmy o to, aby remont domu, biura, mieszkania czy innej powierzchni użytkowej stał się prostszy i przyjemniejszy. Ciągle rozszerzająca się oferta to nowoczesne rozwiązania, nowe kolekcje i modele wielu przedmiotów czy materiałów. 

Marka Włoszczowa – doskonały wybór 

Jako firma handlowo-usługowa w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej posiadamy w swojej ofercie, oprócz sprzedaży wysokiej jakości produktów, również świadczenie usług montażu zakupionego u nas asortymentu. Tak rozwinięta oferta zachęca naszych Klientów do robienia zakupów właśnie u nas. Fachowa porada, konkurencyjne ceny oraz obszerny wybór materiałów w jednym miejscu robi wrażenie. Z naszą ofertą wyremontujesz wszystkie powierzchnie w swoim domu, mieszkaniu czy biurze. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w naszym punkcie, jak również na naszej stronie internetowej. Z nami stworzysz swoje wymarzone miejsce! 

Drzwi zewnętrzne

Podłogi

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Listwy, profile

Blachy, rynny

Drzwi zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Okna

Drzwi wewnętrzne

Okna

Rynny

Parapety

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Drzwi wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Okna

Okna

Bramy garażowe

Podłogi

Parapety

Rynny

Podłogi

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne