Flizowanie – zaopatrz się w płytki w Marka Hurt i Detal

Nowy sezon wyznacza nowe trendy w aranżacji i projektowaniu łazienek. W 2022 dominował będzie w łatwe w czyszczeniu powierzchnie. Dodatkowo łazienka będzie pełniła funkcję domowego spa w połączeniu z prostym i jednocześnie ekskluzywnym wykończeniem. Na co warto zwrócić uwagę i co będzie grało pierwsze skrzypce w nachodzącym sezonie letnim 2022? Przekonaj się sam!

Minimalistyczny wystrój z klasą 

Od czasów pojawienia się wielu zakazów i restrykcji w Polsce oraz na świecie każdy z nas przekonał się, że najbezpieczniejszym miejscem jest dom lub mieszkanie. To właśnie te miejsca są naszą ostoją po codziennych zmaganiach i trudnościach. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się na pomieszczenia, w tym szczególnie łazienki, które oprócz swojej podstawowej funkcji będą również doskonale sprawdzać się jako domowe spa. Takim rozwiązaniom pomaga zastosowanie w łazience minimalistycznego wystroju, który nie będzie przytłaczał i jednocześnie pomoże ukoić zmysły. Bez dwóch zdań coraz częstszym motywem okazuje się umieszczenie w łazience roślin, które doskonale odnajdują się w wysokich temperaturach z wilgotnym powietrzem. Łazienka w wersji minimalistycznej w połączeniu z naturalnymi roślinami stworzy idealny klimat, w którym mieszkańcy będą mogli się w pełni zrelaksować i zregenerować. 

Powierzchnie łatwe w czyszczeniu 

Oprócz aspektów wizualnych, związanych z wyglądem naszej łazienki, a tym samym każdego poszczególnego elementu, bardzo ważna jest również kwestia jej czyszczenia. W związku z tym istotną funkcję spełnia w tym przypadku dobór wysokiej jakości płytek ceramicznych, które będą łatwe w czyszczeniu oraz utrzymaniu, a dodatkowo przez wiele lat utrzymają swój blask i będą się genialnie prezentować. 

Zaaranżuj swoją łazienkę z produktami Marki Hurt i Detal z Włoszczowa 

W naszym asortymencie posiadamy produkty renomowanych producentów, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wysokiej jakości płytki ceramiczne występują w wielu kolorach i modelach. Dzięki naszym produktom każdy Klient jest w stanie zaaranżować swoje wnętrze, a nasi pracownicy z chęcią doradzą i pomogą w ostatecznym wyborze. Zapraszamy! 

Podłogi

Parapety

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Rynny

Bramy garażowe

Rolety wewnętrzne

Okna

Okna

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Listwy, profile

Okna

Drzwi zewnętrzne

Okna

Rolety zewnętrzne

Parapety

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Klamki

Bramy garażowe

Rynny

Klamki

Blachy, rynny

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Podłogi