Drzwi drewniane czy aluminiowe?

Wybór drzwi do domu nie jest jedną z łatwych decyzji. Wszystko zależy od tego, czego dokładnie poszukuje Klient i gdzie drzwi zostaną zamontowane. Jest kilka głównych czynników, które są wyznacznikiem zakupu drzwi drewnianych lub aluminiowych. Czym się kierować? Na co zwracać uwagę? Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, aby pomóc każdemu Klientowi w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Drzwi zewnętrzne do domu – drewniane czy aluminiowe?

Jeśli jesteś przed wyborem zakupu drzwi zewnętrznych do swojego domu, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność, odpowiednią termoizolację oraz akustykę. Drzwi zewnętrzne są z pewnością wizytówką całego domu, dlatego warto szczegółowo przeanalizować szeroki asortyment naszej firmy i wybrać te, które będą idealnie komponować się zarówno z samym budynkiem, jak i jego otoczeniem.

Drewniane drzwi idealne do domu

Drewniane drzwi zewnętrzne to klasyka sama w sobie. Ponadczasowe drewno dodaje elegancji i stylu w każdym wnętrzu. Należy również zwrócić uwagę na doskonałą izolacyjność drewna. Daje ono wysoką ochronę cieplną. Ponadto drzwi drewniane bezkonkurencyjne okazują się w swoim wysokim poziomie izolacyjności akustycznej. Drzwi drewniane polecane są w szczególności do domów lub innych pomieszczeń, które usytuowane są w bliskim sąsiedztwie z ruchliwą drogą.

Drzwi aluminiowe – drzwi gospodarcze lub do lokalu czy magazynu

Aluminiowe drzwi zewnętrzne to kolejne obok drzwi drewnianych chętnie wybierane produkty. Nie są one już tylko wybierane typowo do budownictwa przemysłowego, ale dzięki szerokiej gamie kolorów, wielu stopniach połysku, a nawet struktur imitujących drewno doskonale prezentują się również jako drzwi do elewacji. Ten model cechuje się świetną wytrzymałością, trwałością oraz łatwością konserwacji. To świetne rozwiązanie szczególnie do nowoczesnej architektury budynku.

Jakie drzwi wybrać?

Jeśli wahasz się przed podjęciem decyzji o zakupie odpowiednich drzwi wejściowych lub wewnętrznych do domu, lokalu, pomieszczenia gospodarczego bądź innej przestrzeni, skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby doradzić Ci i pomóc w ostatecznym wyborze. Nasi specjaliści przedstawią wiele możliwości i chcąc uwzględnić Twoje potrzeby, wizje i preferencje, zaprezentują nasz szeroki asortyment drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Zapraszamy!

Rolety wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Podłogi

Listwy, profile

Drzwi wewnętrzne

Bramy garażowe

Okna

Drzwi wewnętrzne

Okna

Drzwi zewnętrzne

Okna

Drzwi zewnętrzne

Rynny

Parapety

Okna

Okna

Drzwi zewnętrzne

Parapety

Bramy garażowe

Drzwi wewnętrzne

Podłogi

Podłogi

Rynny

Rolety zewnętrzne

Blachy, rynny

Drzwi wewnętrzne

Klamki

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Bramy garażowe

Drzwi zewnętrzne